2010 m. sausio 25 d., pirmadienis

Terbos, lazdos, turmos...

Visada stebėdavausi, kaip žmonės sugeba įkišti pinigus visokiems "Sekundės" bankams, "napiorstninkams" gatvėje, draudėjams ir pan. Taigi matos iš tolo, kad daugmaž aferistai. Jei ne iš tolo, tai bent jau iš arčiau pasidomėjus.
O dabar pagavo ir mane:) - UAB "Verozona"

Surašiau laišką tai veroZONAI. Parašiau ir Ryšių reguliavimo tarnybai:

"Laba diena
Tinklalapyje "skelbimai.man.lt" esu paskelbęs skelbimą, apmokėdamas už jį trumpąja žinute iš tel. nr.....
Jokių sutarčių skelbimo atnaujinimui ar pan. nesu pasirašęs.
Neseniai gavau tokio turinio SMS:
"Jusu naryste "www.skelbimai.man.lt" (14d-3lt) pratesta. Daugiau informacijos http://savitarna.vero.lt"
Tinklalapis http://savitarna.vero.lt/lt siūlo rašyti dar vieną apmokestintą žinutę trumpuoju numeriu...
Atrodo, kad rašyti žinutes darosi pavojinga, tai parašiau ne žinutę, o e-mail'ą jų tinklapyje nurodytu adresu kokybe@vero.lt.
Atsakymo kol kas negavau.
Internete ir spaudoje yra daug informacijos apie nesąžiningą UAB "Verozona" veiklą.
Labai gaila, kad savo esme pažangi technologija yra šitaip kompromituojama aferistų.
Dar labiau gaila, kad valstybė jau keletą metų (sprendžiant iš internete rastos informacijos) nesugeba sutrukdyti akivaizdžiam sukčiavimui."
VeroZONA kol kas tyli, o štai valdiška įstaiga atsakė per valandą. Tiesa, kol kas tik informavo, kad persiunčia "pagal kompetenciją" (gal premjerui?:)), bet vis tik kažkas kruta. Nors sprendžiant iš internete esančios infos, tas krutėjimas vyksta jau porą metų, o zona siautėja vis labiau...
Bijau, kad neužilgo sumokėjęs už automobilio stovėjimą SMS'u sužinosi, kad įstojai į automobilių statytojų klubą su reguliariu mėnesiniu nario mokesčiu, kurio atsisakyti galėsi tik parašęs SMS trumpuoju padidinto tarifo numeriu. O po to sužinosi, kad ta žinute įstojai į narystės atsisakytojų klubą su reguliariu mėnesiniu mokesčiu, kurio atsisakymui reikia rašyti žinutę kitu trumpuoju numeriu...:)

P.S. Kadangi nelabai pasitikiu valdiškais namais, tai pabandžiau dar paskaityti apie tą veroZONĄ. Radau va šitą http://www.veromobile.eu/lt/palaikymo_centras/partneriams jų puslapį, kuriame kaip ir yra galimybė atsisakyti iškart visų "prenumeratų". -----------
"2. Paslaugų atsisakyti galite ir mobiliajame internete Paslaugos.vero.lt.
3. Norėdami atsisakyti visų prenumeratinių paslaugų, jums reikia išsiųsti SMS žinutę su tekstu STOP numeriu 1679. SMS žinutės kaina 0,30lt."------------
O tam puslapy jie dar giriasi, kad gavo ES paramą moksliniams tyrimams...
Ple ple, senais laikais finansuodavo visokius partijos istorikus, bet kad aferistus remtų...

P.P.S. Retkarčiais internete skelbiu mokamus skelbimus - kad paryškintų, patalpintų pirmam puslapy ir pan. Bet puikiai galiu be to apsieiti. Ir dabar jau tikrai apsieisiu.
Taigi pasukčiavus veroZONOS ir tele2 pajamos truputį sumažės. Vieną kartą apgaule gavo 3 lt. ir dėl to neteks kasmėnesinių 10 - 20.
Ir mano bjaurusis charakteris dar patarinėja man, kad gal imti ir neskelbti skelbimuose telefono, o vien tik maila ir Skype - kad tele2 dar maziau uždirbtų?... Niefig su aferistais susidėt...

2 komentarai:

troy rašė...

Gerai, žinosime dar vienus aferistus.
bet mano galva reikia atsipalaiduoti ir leistis apgaunamam. Kelis kartus.
Kitaip gyvenimas prėskas pasirodys...

viz3 rašė...

Mintį "reikia atsipalaiduoti ir leistis apgaunamam" reiktų kada išdiskutuoti su žmona:)