2011 m. rugsėjo 22 d., ketvirtadienis

Pasigaląsti plaukus

Kauno kirpėjai už savo nelabai reikalingas paslaugas vyrams prašo 15 - 30 lt. Kartais praeidamas pro kirpyklą užsuku ir скрепя сердце atiduodu jų reikalaujamus 15 - 18 lt. Kai kuriose kirpyklose man stipriai pataiso nuotaiką, pasiūlydami užsirašyti iš anksto. Taip taip, visur užsirašysiu iš anksto - ir parduotuvėj batoną nusipirkt, ir į tualetą užsukt, žiemą susiplanuosiu kada, kur ir kiek uodų vasarą pagaut.
Pastarąjį kartą pernelyg didelį regėjimo lauko sumažėjimą pastebėjau tik vairuodamas Žemaitijos pusėn. Pakeliui buvo Raseiniai, tai užsukau į tenykštę kirpyklą. Ir buvau maloniai nustebintas - kirpimas kainuoja 8 lt. Dvigubai mažiau, nei Kaune.
Pagaląsti benzopjūklo grandinę Kaune kainavo 8 lt., Radvilišky - 3 lt. Užtat paprasta kojinė pompa padangom pūst ten kainuoja ~ 60 lt., o Kaune tik 30 (žinant teisingas pirkimo vietas).
Šitas įrašas ne apie plaukus. Jis apie tai, kad paslaugos dažniausiai pigesnės rajonuose, o prekės Kaune ir Vilniuj (Šiauliuose, Klaipėdoj, Panevėžy).
Nors imk ir atidaryk Kaune grandinių priėmimo kioskelį ir vežiok Radviliškin.

6 komentarai:

scania gti rašė...

Aš savo bažnytkaimy kerpuosi už 12 litų, nors prašo 10. Bet pas tą kirpėją aš jau kokie aštuoni, gal devyni metai kerpuosi, tai iš pagarbos moku be nuolaidos nuolatiniam klientui :)
Bet labai įdomu, kas kur ir už kiek kerpasi :)

viz3 rašė...

Kaip kirpimosi kainų ekspertas galiu pasakyti, kad kiek permokate:)
Žinau žmonių (iš jaunimėlio tarpo), kurie nusiperka mašinėles ir kerpa vienas kitą. Porą kartų jų priprašiau ir mane nukirpti; visai įdomu.

viz3 rašė...

A, jei įdomu, tai Radvilišky atrodo irgi 8 lt.; neužilgo ten turėčiau būti ir tuo pasidomėsiu.
Man pačiam įdomu, kiek prašo kokioj Betygaloj ir pan. - gal dar pigiau?

troy rašė...

žmona kerpa - nemokamai.

viz3 rašė...

... va taip ir susitaupo žmonės investicijoms į akcijas;)

scania gti rašė...

Gal ir permoku. Bet negaila - kerpa tyliai, be pletkavojimų ir klausinėjimų. Gana greitai. Ir neklausinėja „o kaip kirpti“. Tepaklausia trumpesnius ar ilgesnius palikti :)
Ir visus tuos metus nė karto nenusivyliau.
O ir šiaip malonus žmogus.